Dodatek k číslu 2/2018

Překlad textu na zadní straně.

S nástupem moderního Ponny Expressu se začala psát nová kapitola v barvitých dějinách americké poštovní služby. Brzy se tyto poštovní úřady na gumových kolech stanou běžnými na všech amerických silnicích i hlavních ulicích.

Nedávno byl ve Washington D.C. představen první poštovní úřad na dálnici mezi hlavním městem a městem Harrisonburg ve Virginii.

Pojízdný poštovní úřad, upevněný na podvozku autobusu značky White, je vybaven vším potřebným ke třízení, manipulaci a výpravě pošty všeho druhu. První kurz, jehož trasa měří 280 mil, obsluhuje v jednom dni 33 obcí bez železničního spojení.

Protože více než 48 tisíc obcí je závislých pouze na silniční přepravě, je tento unikátní prototyp autobusu White průkopníkem ve zlepšování poštovních služeb. Průkopníkem s celonárodním významem.

Kdekoli je potřeba vysoce specializovaných přepravních služeb, tam najdete autobusy White.

The White Motor Company, Cleveland – výrobci celé řady White Super Power Trucks, Městské a meziměstské autobusů, bezpečných školních autobusů a známé značky White Horse.

Popisky:

První trasa dálniční pošty z Washington D.C. se může jednoho dne stát stejně historicky významnou jako první Ponny Express, který vyrazil na západ z massachusettského města St. Joseph. Města bez železnice. ….. ve Spojených státech je jich více než 48 000….. jsou obzvláště ovlivněna tímto moderní rozšířením U.S. Mail Service.

Díky interiéru zařízeným ve stylu standardního vagónu vlakové pošty, vůz dálniční pošty umožňuje třízení a výpravu všech druhů poštovních zásilek.